کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی
اشتراک گذاری :

کیوسک نگهبانی به دلیل این که اسکان فرد به مدت طولانی در آن قرار می گیرد، باید از لحاظ عایق های گرمایشی و سرمایشی و فضای مورد نیاز برای نگهبانی و استراحت دقت شود.

اتاقکی است که اکثرا برای سازمانها ، ادارات , پادگان ها ، کارخانجات و یا شرکت هایی که نیاز به حفاظت و حراست فیزیکی دارند استفاده می شود تا شخصی و یا اشخاصی برای نگهبانی با استقرار در این محل بتوانند بر محیط اطراف مسلط باشد. در این کیوسک ها بایستی پروژکتوری تعبیه گردد تا محیط اطراف را برای دید نگبهان روشن نماید. محل نصب و زاویه نورپردازی پروژکتورها بسیار مهم می باشد. هنگام تعبیه پروژکتور بایستی به اندازه کافی نور برای دید نگهبان وجود داشته باشد.در اکثر کیوسک های نگهبانی بالکن نیز وجود دارد و همچنین بخاطر پنجره های تعبیه شده به هنگام ساخت ، کیوسک دید ۳۶۰ به محیط حاصل می شود. برای رسیدن به داخل کیوسک از بالابر و و یا راه پله استفاده می گردد. برای اینکه بتوان به نگهبان دید کافی از محیط اطراف داد، می توان جهاتی را که باید مورد دقت و ارزیابی نگهبان قرار بگیرد را از طریق شیشه پوشش داد. اما این موضوع باید بطوری باشد که وجود شیشه دلیلی بر ضعف آن قسمت از لحاظ عایق گرما یا سرمایشی و یا از لحاظ امنیت مورد نیاز محسوب نشود.

تمامی حقوق محفوظ است