کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی
اشتراک گذاری :

کانکس سرویس بهداشتی، علاوه بر امکانات رفاهی مناسب، باید از جنس با مقاومت بالایی در برابر رطوبت، و سایر میکروب ها داشته باشد. ممکن است در کانکس سرویس بهداشتی مشاهده نموده باشید که برخی از بخش های آن دچار شکستگی و خوردگی شده باشند. این مشکل به دلیل عدم استفاده از جنس بدنه مرغوب که توانایی مقابله با رطوبت و فشار را داشته باشد بوجود می آید.

عموما کانکس سرویس بهداشتی استفاده بیشتری نسبت به سایر انواع کانکس ها دارد، زیرا در محیط های شهری بدلیل محدودیت مکانی، امکان ساخت سرویس های بهداشتی ثابت در درون ساختمان وجود ندارد. به همین دلیل از کانکس سرویس بهداشتی برای استفاده در اماکن مورد نیاز همانند محل های پر رفت و آمد، پارک ها و ... استفاده می گردد. همچنین هزینه مدیریت و نگهداری این نوع سرویس بهداشتی که با کانکس تهیه می گردد، به مراتب بسیار بصرفه تر از سرویس های بهداشتی ثابت می باشد.

با توجه به نوع کاربری این نوع کانکس، دقت بر نوع کیفیت بدنه برای میکروب زدایی و جلوگیری از آلودگی های شدید در کنار قدرت و استحکام باید بررسی گردد.

تمامی حقوق محفوظ است