کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس پلیس

کانکس پلیس
اشتراک گذاری :

یکی از کانکس هایی که باید در ساخت آن دقت بسیار نمود و به تازگی میزان درخواست و استفاده از آن زیاد گردیده است، کانکس پلیس می باشد. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و گسترش شهرها، استفاده از کانکس پلیس جزء الزامات نیروی انتظامی گردیده است. زیرا وجود کانکس پلیس باعث می شود تا هزینه نهایی برای نیروی انتظامی کاهش یافته و بر روی کیفیت خدمت رسانی بر مردم استفاده گیرد.

پوشش بیرونی در کانکس پلیس، کامپوزیت می باشد. در داخل این مدل کانکس، از پارتیشن بندی ام دی اف با سقف کاذب استفاده می شود. کف کانکس نیز از سرامیک درجه یک یا پارکت بندی مرغوب تشکیل می گردد. جهت مقاومت کانکس در مقابل رطوبت در طراحی آن از ورق های گالوانیزه بهره گرفته می شود که در تمامی اقلیم های آب و هوایی قابلیت تولید و استفاده را دارا می باشند.

کانکس کانکس پلیس ،کانکس هلال احمر، کانکس امداد و حوادث غیر مترقبه با کاربری استقرار در فضاها و شرایط اقلیمی گوناگون نظامی و اتتظامی با کاربری متفاوت و متناسب با نوع نیاز یگان استفاده کننده، جهت پیشگیری و مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان و امداد جاده ای، امداد کوهستانی …. . کانکس پلیس در انواع کانکس امداد ، کانکس هلال احمر ، کانکس نیروی انتظامی و نیز در همین حالات چرخدار می باشند.

در مناطق مسکونی و معمولا در تقاطع ها نقاطی وجود دارد که در آن یک کانکس پلیس بصورت ثابت قرار می دهند. این سازه ها معمولا دارای ابعاد 6*3 متر که در مجموع 18 متر مربع می شود بوده و گاها تا 12*3 یعنی 36 متر مربع نیز بنا به نیاز ممکن است باشد. در طراحی و ساخت کانکس پلیس معمولا دو اتاق مجزا برای بخش اداری و یک اتاق کوچک برای استراحت پرسنل شیفت قرار می دهند. همچنین مجهز به آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز می باشد.بدنه و رنگ این سازه می بایست مطابق رنگ سازمانی اداره مورد نظر انتخاب و نحوه قرار گیری پنجره ها و بازشو ها باید بگونه ای باشد که شخص نگهبان که درون سازه قرار میگیرد ، دید مناسبی به محیط اطراف داشته باشد.

تمامی حقوق محفوظ است