کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس مخابراتی

کانکس مخابراتی
اشتراک گذاری :

در کانکس مخابراتی معمولا تجهیزات مهندسی و مخابراتی نصب می شود و برای محافظت از این تجهیزات کاربرد دارند. مهمترین مزیتی که برای این کانکس ها باید در نظر گرفت، مزیت مقاومت در برابر آب ، گرما ، سرما و رطوبت می باشد زیرا مسلما تجهیزات مهندسی و مخابراتی که در کانکس مخابراتی تعبیه می شوند، در برابر موارد گفته شده بسیار آسیب پذیر می باشند. پس باید به مقاومت کانکس های مخابراتی بسیار اهمیت داد.

کانکس مخابراتی تولیدی کاملآ عایق بوده به شکلی که به وسیله یک کولر گازی به راحتی محیط درون کانکس را در دمای نرمال نگه می دارد.  کانکس مخابراتی دارای عایق عالی گردوغبار می باشند و این به دلیل حساس بودن تجهیزات الکترونیکی موجود در آنها در مقابل گردوغبار است.

کانکس مخابراتی معمولا تجهیزات مهندسی و مخابراتی نصب می شود . مهمترین مزیتی که برای این کانکس ها باید در نظر گرفت، مزیت مقاومت در برابر آب ، گرما ،سرما و رطوبت می باشد. زیرا مسلما تجهیزات مهندسی و مخابراتی که در این کانکس ها تعبیه می شوند، در برابر موارد گفته شده بسیار آسیب پذیر می باشند. بنابراین کانکس مدرن به مقاومت کانکس مخابراتی بسیار اهمیت داده است .قیمت این نوع کانکس ها بر اساس سایز و نوع کانکس درخوستی با اجناس و عایق معمولی یا ساندویج پنل و عایق پلی اورتان متفاوت است.

تمامی حقوق محفوظ است