کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس برج نگهبانی

کانکس برج نگهبانی
اشتراک گذاری :

کانکس برج نگهبانی به کانکس هایی اطلاق می شود که برای دیده بانی و محافظت از محدوده ای خاص استفاده می شود. اغلب از کانکس برج نگهبانی برای مصارف نظامی و در پادگان ها برای دیده بانی به جهت جلوگیری از ورود افراد ممنوعه و یا گزارش حملات احتمالی به پادگان ها می باشد.

از ویژگی هایی که یک کانکس برج نگهبانی باید دارا باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

باید در کانکس برج نگهبانی این امکان تعبیه شده باشد که شخص نگهبان و یا سرباز بتواند به راحتی و با سهولت به تمامی محیط اطراف احاطه داشته باشد و تقریبا با کمترین مزاحمت بتواند اطراف را مشاهده نماید.

میزان ارتفاعی که کانکس برج نگهبانی در آن نقطه قرار می گیرد بسیار مهم می باشد. به این دلیل که هرچه ارتفاع کانکس برج نگهبانی از سطح زمین بیشتر باشد، امکان دید و احاطه به اطراف را بریا شخص بیشتر مهیا می کند و شخصی که در کانکس برج نگهبانی در حال نظاره است می تواند تحرکات بیشتری را مورد رصد قرار دهد.

پایه های برجک می بایست از نوع لوله فلزی با پروفیل های آهنی باشد که طبق نقشه محاسبات که توسط مهندس محاسب تهیه گردیده نوع و ضخامت هر کدام مشخص میگردد.این پایه ها بصورت یک سازه فلزی به یکدیگر توسط جوش یا پیچ و مهره متصل می گردند و سپس کانکس برجک نگهبانی روی آن قرار میگیرد.پایه ها توسط پیچ و مهره به صفحه ستون هایی که از قبل برای این منظور روی سطح زمین کار گذاشته شده است متصل می گردد.صفحه ستون ها نیز درون فونداسیون بتنی که بنا به نقشه محاسبات ممکن است فونداسیون از نوع نواری یا پی گسترده باشد جای گزاری شده است.عمق و ابعاد فونداسیون بنا به محاسبات و با در نظر گرفتن نکاتی نظیر جنس خاک زمین ، سرعت باد و جهت وزش آن ، ارتفاع ،وزن و ابعاد سازه مشخص می گردد.

تمامی حقوق محفوظ است