کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی
اشتراک گذاری :

همانطور که از نام آن پیداشت از کانکس گل فروشی برای پرورش , نگهداری و فروش انواع گل ها و.. استفاده می شود . کانکس گل فروشی جایگزین روش های قدیمی و سنتی ساخت و ساز شده است و همچنین می توان کانکس گل فروشی را در هر مکانی نصب کرد .

کانکس گل فروشی باید در محلهای خاصی در سطح شهر مستقر باشند که اکثرا" جلوی درب بیمارستانها مستقرند و در چهار راههای شلوغ و پرجمعیت و... ممکن است مستقر شوند یک کانکس گلفروشی باید بصورت دور تا دور شیشه معمولا بهتر است بصورت گرد یا چند ضلعی ( شش و هشت ضلعی ) شاخته شوند تا نور خورشید کامل از تمام جهات به داخل کانکس بتابد تا گل های موجود خراب نشوند در صورت نیاز وبسته به گونه های مختلف گل که داخل کانکس نگهداری می شود .

دمای داخل کانکس را نیز باید تنظیم کرد بهتر است در داخل کانکس گل فروشی دماسنج نیز نصب شود یکی از شریاط مهم نگهداری گل دمای داخل کانکس است که باید حتما تنظیم باشد . ابعاد کانکس  گل فروشی معمولا نباید کمتر از 15 متر مربع باشد مگر در صورت درخواست مشتری بعلت کمبود جا و... در حالت ایده آل بهتر است کلیه کانکس گل فروشی در سطح شهر به سطح یکسان و یکنواخت طراحی و اجرا شوند . حتی از لحاظ رنگ نیز باید یکرنگ استاندارد و مخصوص جهت کانکس گل فروشی در نظر گرفت مثل کانکس های هلال احمر که باعلامت هلال سرخ و کانکس اورژانس که با علامت + به قرمز مشخص می شوند.

کانکس گل فروشی ثابت به دلیل ثابت ماندن در یک مکان بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا از ساییدگی و پوسیدگی و.. در امان باشد . برای جذب مشتری بیشتر و همچنین اهمیت دادن به زیبایی ظاهری کانکس گل فروشی می توان برای این نوع کانکس ها سایه بان نصب کرد تا بعضی از گل ها را در زیر آن قرار داد .

داخل کانکس گل فروشی باید از دمای مناسبی برخوردار باشد که این نیاز به طراحی تهویه ی هوا داخل کانکس دارد تا از پژمردگی گل های داخل کانکس گل فروشی مخصوصا در فصل های گرم سال جلوگیری شود .

تمامی حقوق محفوظ است