کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی
اشتراک گذاری :

کانکس مدیریتی در اصل کانکسی است که به عنوان دفتر مدیریت و ریاست مجموعه یا سازمان در نظر گرفته شده است و باید دارای خصوصیات و متریالی باشد که در همان نمای اول با سایر کانکس ها متمایز باشد.

لذا باید در کانکس مدیریتی از بهترین متریال استفاده شده و نمای داخلی و خارجی ویژه ای  برای آن در نظر گرفته شود. به گونه ای که داخل آن می توان بنابرسفارش مشتری سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه نمود.

کانکس مدیریتی معمولا در کارگاه ساختمانی واقع شده و به عنوان دفتر مدیرعامل مورد استفاده قرار میگیرند.

موارد استفاده از کانکس مدیریتی

استفاده در پروژه های دولتی و سازمانی، استفاده در کارگاه های آموزشی، استقاده در کارخانه ها، پروژه های ساختمانی و بسیاری موارد دیگر.

نمای خارجی کانکس مدیریتی از نوع کامپوزیت با انعطاف پذیری بالا می باشد. از مزیت های مهم کانکس مدیریتی حمل و نقل، مونتاژ و دمونتاژ آسان، سریع با هزینه مقرون به صرفه، مقاومت در برابر رطوبت، عایق گرما و سرما و صدا، سیستم تهویه مناسب، به کارگیری تاسیسات برتر ایرانی و خارجی، نمای خارجی شیک، دموراسیون داخلی لوکس و ..می باشد.

کانکس مدیریتی در برخی موارد به صورت دو طبقه نیز ساخته شده که می توان طبقه بالای آن را به کنفرانس و جلسات مهم اختصاص داد.به علت وجود تنوع در متریال این نوع کانکس نیز مانند انواع دیگر کانکس ها، با توجه به محیط و اقلیم منطقه مورد استفاده از مواد متفاوتی ساخته می شود.

تمامی حقوق محفوظ است