کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس اداری

کانکس اداری
اشتراک گذاری :

معمولا کانکس اداری برای ساخت نیاز به ملاحظاتی دارد. این ملاحظات در نوع ساخت، ساخت داخل کانکس، طبقه بندی ها و ... به دلیل رسمی بودن اماکن اداری، تعداد زیاد کارمندان و پرسنل، همچنین به دلیل رفت و آمد مراجعین، باید به طریقی طراحی و ساخته شوند تا در عین زیبایی، بتوان تمامی بخش ها را به راحتی مدیریت نمود.

 

برخی ادارات از کانکس اداری که بصورت طبقاتی تهیه می شوند استفاده می کنند تا بتوانند به زیبایی اداره خود و همچنین پذیرش افراد و کارمندان بیشتری بپردازند. ممکن است تا کنون چنین کانکس هایی را در سطح شهر و یا جای دیگری مشاهده ننموده اید. لازم به ذکر است که کانکس اداری به دلیل سرعت در ساخت و همچنین قابل حمل راحت، در نقاطی استفاده می شود که نیاز سریع به وجود بخشی اداری برای مدیریت هرچه بهتر کسائل و امور وجود دارد. محل هایی از قبیل اطراف مکان های ساخت و ساز ساختمان ها و برج ها.

البته هنوز این فرهنگ در ایران جا نیفتاده است که از کانکس اداری می توان به عنوان محلی دائمی و یا بصورت طولانی مدت برای برخی ادارات استفاده نمود.

تمامی حقوق محفوظ است