کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو
اشتراک گذاری :

کانکس دکوراتیو یکی از محصولات برای استفاده در فضا های سبز و پارک ها می باشد.شکل ارگانیک نمای آنها الهام گرفته از اشکال و رنگ های موجود در طبیعت می باشد تا بخوبی با بستر خود هماهنگی و هارمونی ایجاد نماید.برای فضا های سبز کانکس های ساده با نمای فلزی از این جهت مناسب نیست که از نظر بصری ایجاد ناهماهنگی کرده و حس صنعتی بودن به فضای سبز و یا پارک می دهد از این رو استفاده از کانکس دکوراتیو در چنین مواردی بهترین گزینه می باشد.
نمای این کار تشکیل شده از ورق های فایبر گلاس به شکل صخره و سنگ بصورت پتینه رنگ آمیزی می شود ، البته طرح های موجود برای نمای کانکس دکوراتیو تنوع زیادی دارد که متشکل از انواع چوب و الوار ، سنگ های رودخانه ای و کوهستانی می باشد.
از آنجایی که این سازه در فضا های عمومی مورد استفاده قرار میگیرد و در هنگام شب امکان مورد سرقت قرار گرفتن و تخریب نمای خارجی آن وجود دارد ، در زیر ورقه های طرح صخره کانکس دکوراتیو یک لایه ورق آهنی به ضخامت %50 میلیمتر نیز نصب گردیده که بعد عبور از لایه دکوراتیو نما با آن برخورد می کنیم.
ابعاد استاندارد و امکانات داخلی کانکس دکوراتیو بسته به سفارش مانند کانکس های معمولی متغییر بوده و در ابعاد استاندارد و با کاربری های نگهبانی ، سرایداری ، انبار باغبانی ،گیت ورودی پارک ، اداره جنگل بانی ، سازمان محیط زیست و دیگر کاربری های مشابه قابل استفاده می باشد.
دیوار پوش داخلی این کانکس از پی وی سی طرح چوب با قابلیت شستشو و پنجره ها از نوع دوجداره می باشد.عایق دیواره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت 4 سانتیمتر جهت جلوگیری از تبادل حرارتی میان فضای داخلی و خارجی کانکس دکوراتیو که البته نمای طرح صخره یا چوب این سازه نیز خود در نقش عایق عمل کرده و تا حد قابل قبولی از اتلاف انرژی در این سازه جلوگیری به عمل می آورد.

تمامی حقوق محفوظ است