کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس کارگری

کانکس کارگری
اشتراک گذاری :

این کانکس برای اسکان موقت و یا دائم کارکنان و کارگران مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس کارگری از جمله کانکس هایی می باشد که به علت قیمت مناسب و آماده بودن همواره مورد توجه کارفرمایان بخش های مختلف دولتی و خصوصی قرار گرفته است . از جمله محصولات پرفروش کانکس کارگری می باشد .

کانکس کارگری در حقیقت نوعی کانکس کارگاهی است. این نوع از کانکس عمدتا در کارگاه های ساختمانی ، پروژه های عمرانی و بعضا کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.کانکس کارگری به لحاظ طراحی و ساخت برای اسکان کارگران در نظر گرفته می شوند. این کانکس ها شرایط مناسبی را برای اسکان مداوم در محل پروژه را دارند. از این کانکس ها همچنین می توان برای استفاده اداری مهندسان پروژه و یا به عنوان اطاق جلسات استفاده کرد. کانکس کارگری به عنوان یک محل اسکان سیار می باشند که پس از تمام پروژه ها قابلیت جابجایی و استفاده در مکان جدید را دارند

کانکس ساز همواره سعی کرده قیمت این نوع از کانکس را تا حد ممکن پایین نگه دارد زیرا بیشتر کارفرمایان و یا خریداران کانکس کارگری تمایل به خرید کانکس کارگری با قیمت پایین می باشند. زیرا این نوع از کانکس بیشتر به صورت موقت استفاده می شود . البته قیمت کانکس کارگری بسیار مناسب می باشد ولی برای اینکه خریدارن محترم از نظر اقتصادی توجیه شوند کانکس کارگری دست دوم نیز به خریدارن پیشنهاد می شود. قیمت کانکس کارگری دست دوم برای کسانی که با هزینه برای اینکار در نظر دارند بسیار مناسب است.

خرید کانکس کارگری دست دوم به نفع مشتریان می باشد زیرا بعد از پایان پروژه در صورتی که احتیاج به کانکس نداشته باشند می توانند آن را با قیمت تقریبا ۱۰ درصد پایین تر بفروشند

تمامی حقوق محفوظ است