کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس شیشه ای

کانکس شیشه ای
اشتراک گذاری :

کانکس شیشه ای جزو یکی از کانکس های زیبا و ظریف محسوب میگردد. بدلیل استفاده زیاد از شیشه دراین نوع کانکس، باید اهمین زیادی به امنیت و سرمایش آن شود.

کانکس های شیشه ای اغلب برای نمایش محصول در محل های مختلف و یا برای عبور و مرور های زیاد با کاربری عمومی استفاده می شود.

ایستگاه های اتوبوس که به تازگی در عموم شهر قابل مشاهده شده اند، یکی از بهترین نمونه ها برای معرفی کارکرد کانکس شیشه ای می باشد. کانکس ایستگاه اتوبوس بدلیل ورود و خروج زیاد عموم مردم در آن و به دلیل انتظار برای رسیدن اتوبوس، اطراف آن را از شیشه طراحی نموده اند تا آمدن اتوبوس برای مسافران قابل رویت باشد.

بطور کلی همانطور که عرض شد، کانکس های شیشه ای وسیله ای مناسب برای نمایش محصولات در دیدرس مردم می باشد.البته باید این نکته را دقت نمود که برای حفظ امنیت کانکس، باید از کرکره های آهنی  که بصورت آکاردئونی باز و بسته می شوند استفاده نمود تا در هنگام شب، پس از امام زمان کار، بتوان با اطمینان از امنیت کانکس، آن را ترک نمود.

در بحث سرمایش کانکس های شیشه ای نیز باید این نکته را رعایت نمود که بدلیل وجود شیشه در اطراف کانکس، و همچنین بدلیل رفت و آمد زیاد در کانکس، باید سرمایش و گرمایش کانکس شیشه ای به طوری تعبیه شود که منبع گرما از انتهای کانکس به اطراف برسد تا از اتلاف انرژی و همچنین گرما و سرما جلوگیری شود.

تمامی حقوق محفوظ است