کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس خودپرداز ATM

کانکس خودپرداز ATM
اشتراک گذاری :

امروزه دستگاه های خودرپرداز ATM به عنوان جزئی از زندگی انشان ها تبدیل شده است. استفاده از این دستگاه ها بدلیل نیاز به دریافت وجه از حساب های بانکی رفته رفته در حال افزایش می باشد و همچنین بر تعداد آنان نیز افزوده می شود.

تعداد این دستگاه ها از دو راه در حال افزایش می باشد:

1- از طریق اجاره بخشی از مغازه ها، اماکن و ...

2- از طریق سفارش و طراحی کانکس های اختصاصی و قرار دادن این کانکس ها در سطح شهر و معابر عمومی

 

روش دوم که استفاده از کانکس های اختصاصی و قرار دادن آن در معابر عمومی می باشد، از اقبال خوبی برخوردار بوده است. همچنین به عنوان تبلیغی دائمی و نسبتا بزرگ برای بانک مورد نظر می شود.

در حال حاضر بانک شهر، در عرصه کانکس خودپرداز ATM نسبت به سایر بانک ها، پیشتاز می باشد.

 

اما کانکس خودپرداز ATM چه ویژگی هایی باید داشته باشد

همانطور که در کانکس ساندویچی مطرح شد، می توان این نوع کانکس را نیز بصورت ثابت و یا متحرک طراحی نمود. البته این نکته بسیار مهم را باید در نظر گرفته که به دلیل امنیت این نوع کانکس ها، بهتر می باشد که کانکس خودپرداز ATM را بصورت ثابت در جایی مناسب طراحی نمود و قرار داد که می توان گفت تمام کانکس هایی که تا کنون برای دستگاه خودپرداز تعبیه شده است بصورت ثابت بوده است.

 به این دلیل که کانکس خودپرداز ATM نیاز مداوم به برق و همچنین اینترنت با سرعت مطلوب دارد، بهتر است که بصورت ثابت طراحی شود.

کیفیت و نوع طراحی  کانکس خودپرداز ATM  بدلیل ورود و خروج زیاد مردم و همچنین نیاز به امنیت در کانکس، باید کیفیت دیوار ها به گونه ای باشد که از هرگونه خطر جدی و حملات احتمالی تا حدودی در امان باشد.

تمامی حقوق محفوظ است