کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی
اشتراک گذاری :

کانکس روزنامه فروشی بعنوان معمول ترین انواع کانکس می باشد که در سطح معابر شهر ها به راحتی قابل رویت و استفاده می باشند.

از کانکس روزنامه فروشی بعنوان دکه روزنامه فروشی نیز یاد می شود.این نوع کانس ها با توجه به نوع کاربری آنان، از فضای نسبتا زیادی برخوردار نیستند و همچنین اطراف آن باید طوری طراحی شود که امکان دید زیادی را برای مخاطب نسبت به روزنامه و سایر اجناس فراهم نماید.

البته به این نکته باید دقت شود که در کانکس روزنامه فروشی تنها روزنامه به فروش نمی رسد، بلکه اجناسی از نوع اقلام غذایی و اجناس مورد نیازعموم نیز به فروش می رسد. از این رو هماهنگی ابعاد کانکس روزنامه فروشی با توجه به اقلام و محل نشستن صاحب کانکس، بسیار مهم می باشد.

ویژگی کانکس رونامه فروشی

همانطور که در رابطه با کانکس امدادی ذکر شده بود، کانکس روزنامه فروشی نیز می تواند بصورت ثابت و یا متحرک تهیه شود. البته اکثرا کانکس های روزنامه فروشی بصورت ثابت تنها در یک محل نصب می گردد. علت آن نیز این امر می باشد که به دلیل کوچک بودن یان نوع کانکس ها، می توان تعداد کانکس زیادی را در سطح منطقه و یا شهر نصب نمود. و همجنین بدلیل وجود مغازه های خوار و بار فروشی ، و عدم استقبال زیاد عموم مردم از خرید روزنامه، متحرک بودن آن امر نه چندان مهمی برای کانکس روزنامه فروشی می باشد.

تمامی حقوق محفوظ است