کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس امدادی

کانکس امدادی
اشتراک گذاری :

کانکس امدادی برای چه مناطقی مفید می باشد؟

همانطور که از نام کانکس امدادی بر می آید، این نوع از کانکس ها برای استفاده در مواقع بحرانی و یا در مدت محدود استفاده می گردد. بعنوان مثال، در مواقع بروز سیل و زلزله و ... می توان از کانکس های امدادی برای امداد رسانی بهتر در این مناطق استفاده نمود. همانند برخی از دیگر انواع کانکس، کانکس امدادی نیز بصورت چرخدار و یا ثابت طراحی و ساخته می شود.

از کانکس امدادی چرخدار در مواقعی استفاده می گردد که باید خدمات امدادی بصورت چرخشی در مناطق مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بعنوان مثال، در هوای بارانی و یا برفی می توان کانکس امدادی چرخدار را براحتی در کنار جاده ها و معابری که احتمال بروز حوادث در آن وجود دارد قرار داد تا به سرعت و بهترین شکل بتوان خدمات امدادی را عرضه نمود.

از کانکس امدادی ثابت برای محل هایی استفاده می شود که نیازی به جابجایی دائم و گسترده کانکس وجود نداشته باشد. از این طریق، این کانکس ها را بصورتی طراحی می کنند که قدرت و ماندگاری زیادی برای ماندن در یک جای صابت و در شرایط مختلف را دارا باشد.

ایست های بازرسی ثابت، بهترین مثال برای این نوع از کانکس امدادی می باشد.

اما کانکس امدادی تنها معطوف به خدمات پزشکی نمی شود. همانطور که در یکی از مثال های فوق ذکر شد، از کانکس امدادی می توان برای استفاده بعنوان ایست بازرسی، تعمیرگاه سیار خودرو، عابربانک، نمازخانه و .. استفاده نمود. تمامی این موارد دارای وجه اشتراک های زیادی هستند که از جمله میتوان به مورد نیاز بودن آنها در مسیر و راه و موارد بحرانی اشاره نمود.

امکاناتی که باید در کانکس امدادی تعبیه نمود، بسته به نوع استفاده و محل استقرار قابل تغییر می باشد. بعنوان مثال کانکس امدادی که قرار از در فاصله ای دور از شهر و در کنار بزرگراه ها قرار گیرد، نیازمند وجود مخزن آب، سرویس بهداشتی، اتاقی برای ابزار آلات، اتاقی برای استراحت افراد و مسئولینی که در کانکس امدادی انجام وظیفه می کنند تعبیه شود تا به بهترین شکل، شرایط قرارگرفتن در کانکس امدادی بصورت طولانی مدت وجود داشته باشد.

تمامی حقوق محفوظ است