کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس چیست ؟

کانکس چیست ؟
اشتراک گذاری :

کانکس به اتاقک های نسبتا کوچک آماده ای که با استفاده از مواد اولیه فلزی بصورت سبک برای آماده سازی سریع گفته می شود.

در گذشته تنوع در ساخت کانکس ها با توجه به موقعیت و شرایط وجود نداشت. اما با گذشت زمان و با توجه به نیازهای متفاوت برای ساخت کانکس در موقعیت ها، شرایط و ...، شرکت ها اقدام به طراحی انواع کانکس ها در دسته بندی های گوناگون نمودند.

از انواع مطرح کانکس ها می توان به کانکس های اداری، مسکونی، کارگاهی، کانکس پلیس و ... اشاره نمود که هر یک با توجه به علت طراحی، دارای تفاوت هایی از لحاظ ظاهری، داخلی، مواد اولیه و جنس بدنه و .. می باشند که در مطالب آینده به برخی از این کانکس ها پرداخته می شود.از دلایلی که باعث می شود تا کانکس ها مورد استفاده قرار گیرد، زمان آماده سازی، مقرون به صرفه بودن و تعیین ابعاد بصورت دلخواه می باشد.

مقرون به صرفه بودن کانکس ها و از طرفی، قدرت تغییرات دلخواه در ابعاد، سبک و سایر فاکتورها باعث شده است تا در برخی کشورها، خانواده ها از کانکس بعنوان محل زندگی دائمی خود استفاده نمایند. البته این کانکس ها با ابعاد بزرگ و همانند خانه های مسکونی، دارای اتاق های مجزا و امکانات رفاهی می باشند. خانواده هایی که نیا  به تغییرات در محل زندگی خود دارند، می توانند به راحتی نمای بیرونی، وضعیت اتاق های داخل کانکس، رنگ و سایر خصوصیات را تغییر دهند.

تمامی حقوق محفوظ است